Електробритви
Чоловіки абсолютно різні - одні любить гладковыбритую шкіру, інші навпаки відрощують густу шевелюру. Відповідно процес видалення волосся відбувається по-різному для когось це задоволення, а кому-то щоденне мука. В результаті кожен тип вибирає свій інструмент для гоління. Певні моделі виробу варто промивати під проточною водою, для видалення зайвих забруднень. Але вологе середовище сприяє розвиткові мікроорганізмів, і згодом після використання з'являються подразнення.
Існують 2 моделі електробритв:
- Роторні (обертальні) електробритви для чоловіків. Модель, яку першої уявляєш при слові «електробритва» з трьома головками, прорізаними вони і називатися роторними. Ідеально видалення гарантується за рахунок обертання ножів по кругу під сіткою, видаляючи потрапила щетину. Увінчається успіхом процес у разі притиску продукції до щоки. Самі леза і є тими роторами, ті що нерухомі— статори. Якщо кромка затупілась це означає що леза пора міняти, і прилад вже не голить, а видирає волосся з коренем що стає дуже болісним. З цього випливає висновок, що варто оновити набір ножів. Проблема в тому, що самі ножі можуть досягати або навіть перевішати половину ціни пристрою.
-Сіткові (вібраційні) електробритви для чоловіків. Сіткові бритви – міні і за розміром можуть зрівнятися з пачкою сигарет. Це ідеальний варіант електробритви для чоловіків з густою бородою. Правда чистота може бажати кращого і іноді можуть з'являтися роздратування. Але виробники стверджують, що видалення волосся з цим пристроєм буде краще через те, що сітка набагато тонше ніж диски і це забезпечує ідеальне зіткнення і не викликає роздратування. Електробритва - знахідка для мандрівників, так як сухе гоління можливо скрізь і в забитому вагоні поїзда і після виснажливого перельоту, і в своїй квартирі. Для того що б привести себе в порядок в дорозі і потрібен заряд акумулятора, адже не скрізь є розетки. У продажу представлені гаджети з загальним зарядом, як стверджують на виробництві, від 30 до 40 хвилин.